Ciljeta Xhilaga – video

Çiljeta Xhilaga - Vetem ti, 17 Prill 2005 - Top Fest 2 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

Ftesë në 5, Si po shkon agjërimi i Çiljetës: Ja për kë do lutem sot! 19 Maj 2020, Pjesa 2

BietaSulo, autore & moderatore e #Ftesënë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Xhuljana Lakuta Tema: Prej ...

ESTTO ft. Çiljeta - A je mire ?

Stream or Download „A JE MIRE ?“ by ESTTO , Çiljeta here https://estto.fanlink.to/Ajemire Music & Lyrics by: ESTTO ...

Ciljeta Xhilaga - Serenata

Labia Publisher: Produksioni Labia ; Follow : Produksioni Labia online FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial ...

ÇILJETA - HAJMALI ( Kenga Magjike 2017 )

Kenga Magjike 2017 - Java Shtate Music by: Elgit Doda Lyrics: Olti Curri Mastering by : Maringlen Boja Publishing : Super Sonic ...

Çiljeta Çilaga - Do, do, ti do, 16 Prill 2006 - Top Fest 3 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

Çiljeta - Doreheqja, 4 Maj 2008 - Top Fest 5 Finale

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

Çiljeta Xhilaga - Maria, 19 Prill 2012 - Top Fest 9

Top Fest, festival i muzikës moderne shqiptare ka nisur ne vitin 2004. Festivali është një eveniment, i cili i jep mbështetje artisteve ...

Noizy ft. Çiljeta - Me shum se dollar (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real/ Instagram: https://www.instagram.com/noizy/ iTunes: ...

Armend Ademi ft. Ciljeta - AVENTURA (Official Video)

"Aventura", music video performed by Armend Ademi & Ciljeta Xhilaga @Instagram: armendademi_official @Facebook: ...

Ciljeta ft. Ingrid - Mike dhe Rivale (Official, HD 1080p)

Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/ Realizuar nga Max ...

CILJETA - NUK E DI PSE ME DO (Kenga Magjike 2014)

Publisher: OnAir Music All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k Website: http://kengamagjike.com.

Ciljeta ft. Noizy - Gangsta Love (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/Noizy.Real Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

Rudina/ Çiljeta Xhilaga pranon lidhjen me Alban Hoxhen (20.09.17)

Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e Partizanit dhe Kombëtares, Alban Hoxha është përfolur shpeshherë në rrjetet ...

ALAR BAND FT CILJETA - BONBONE ( Official Video )

Music Producer: ELGIT DODA Lyrics: KLEA HUTA Music Mastering: MARENGLEN BOJA Production: O2 Records Video by: PRO ...

Random Videos:

© 2020 | Home | Contact